Протягом двох днів, 14 та 15 грудня, педагоги Рівненщини братимуть участь у відбірковому етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».
Цьогоріч конкурс проводиться у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література», «Фізика».
Упродовж першого дня конкурсні завдання розподіляються таким чином: одне з практичних занять («Практична робота», «Аналіз твору мистецтва», «Написання есею», «Методичний практикум») та «Тестування».
У межах другого дня учасники виконують завдання –«Майстерка» або «Я так роблю».
На основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час усіх випробувань відбіркового етапу, буде визначено чотири конкурсанти / конкурсантки в кожній номінації для участі у фінальному етапі та визначення кращих педагогів Рівненщини.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/111-4-994x578.jpg)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024» СТАРТУВАВ НА РІВНЕНЩИНІ
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)