Його обладнали всім необхідним. Встановили сучасні вентиляційні та протипожежні системи, систему оповіщення, облаштували вбиральні. Є два входи, запаси води.
Звести укриття вдалося завдяки спільним зусиллям різних гілок влади. Загальна вартість об’єкту – понад 23 млн грн. З них 14,6 млн грн – з держбюджету, 6 млн грн – обласні кошти, 2,5 млн грн – профінансувала громада.
Нині триває будівництво подібних укриттів й в інших громадах.
Загалом за останні пів року в Рівненській області з’явилося 105 нових укриттів. Тепер в регіоні налічується 2255 таких об’єктів. Також зростає кількість придатних підземних просторів.
Сьогодні головне завдання влади – безпека наших школярів. Важливо, аби навчальний процес був безперервним. Продовжуємо працювати над безпечним освітнім середовищем на Рівненщині.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417476608_122126284328174818_5657670209752035777_n.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417492370_122126291918174818_5316648414024355340_n.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417493059_122126284352174818_8805146471489644378_n.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417528370_122126284244174818_6272519146230812283_n.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417577408_122126284310174818_5314313116815889869_n.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/419303245_122126284484174818_8302809562006132405_n.jpg)