Рівненщина професійна на сьогодні має 5 кваліфікаційних центрів. На базі кваліфікаційного центру упродовж 7 днів комісія експертів оцінює результат самоосвіти на присвоєння професійної кваліфікації . За результатами оцінювання учасники отримають сертифікати, що розміщені у Реєстрі професійних кваліфікацій Національного агентства кваліфікацій.
Заклади професійної освіти запрошують до співпраці всіх зацікавлених осіб. Для підвищення рівня професійності.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-ff774b665326b4e2fe477cd269efb11692b1176c8f055f0932e9fb4470144bfa_a6e2d8999519ab3f-720x578.jpg)
Навчання упродовж життя! ВЕРИФІКАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ!!!
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)