Торік у цей день ми розпочали кампанію «Ми – профі», опублікувавши першу історію криворізької
зварниці Авігеї-Діани Боднар. Далі були учасники з Миколаєва, Рівного, Чернівців, Луцька… Вони розповідали про вибір професії, спроби практики і пошук роботи, емоції від перших гонорарів і, звісно, ділилися враженнями від участі у WorldSkills Ukraine.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f469_200d_1f3ed.png)
Ось тут
bit.ly/3ZBBJDo знайдете 22 інтерв’ю з призерами відбіркового етапу 2021-2022 років.
На карті виділили міста, які представляли учасники. З деяких міст, зокрема зі Львова, Краматорська та Кривого Рогу, маємо декілька історій.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Дякуємо всім, хто допомагав із втіленням проєкту, а найбільше – героям інтерв’ю. Кожен з них є неповторною особистістю ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
Наприкінці розмови хлопці й дівчата ділилися мріями. Найчастіше звучали згадки про мир, перемогу та можливість жити нормальним, спокійним життям, щоб можна було працювати, добре заробляти, подорожувати, створити сім’ю. Щиро бажаємо, щоб кожна мрія здійснилася ![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
На цьому завершуємо кампанію «Ми – профі».
Далі буде ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321-1.jpg)