Переглядів:
11
Клас безпеки для ліцеїстів. 12 клас безпеки організовано в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького Рівненської обласної ради.
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Тут діти зможуть отримати знання та практичні навички з питань пожежної та мінної безпеки, безпеки життєдіяльності, домедичної допомоги та психологічного розвантаження. Окрема увага приділяється безпечному поводженню з боєприпасами.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Це вже 12-й такий клас в Рівненській області. Сьогодні його відкрили в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в м.Острог імені Костянтина Івановича Острозького.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Працюємо, щоб класи безпеки були в кожній громаді області. Адже сьогодні, в умовах воєнного часу, вони як ніколи актуальні.