Володар двох баскетбольних Єврокубків у складі іспанської “Валенсії”, колишній капітан збірної України, багаторазовий чемпіон України, а нині – президент баскетбольного клубу “Рівне” та директор ОСДЮСШОР Сергій Ліщук став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині.
Чому долучився до цього проєкту, Сергій розповів під час спільного з начальником Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль брифінгу.
“Вирішив стати амбасадором, адже пам’ятаю ще з дитинства, як важливо спілкуватися з відомими спортсменами не через телевізор, а наживо, потиснути руку та почути пораду. У проєкті моя місія – відвідувати змагання, спілкуватися з учасниками та мотивувати дітей. Думаю, це дасть позитивні емоції для їх розвитку взагалі та спорту в цілому”, – сказав Сергій Ліщук.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f53b.png)
![⛹️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/26f9.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f4cb.png)
Більше інформації шукайте на сайті проєкту https://scl.gov.ua/