Майстри виробничого навчання професійної освіти Рівненщини вирушили з навчальним візитом терміном вісім тижнів до м. Сківе, Королівство Данія за програмою «Оббивальник меблів». На базі коледжу Сківе вони пройдуть кваліфіковане теоретичне та практичне навчання з технології виготовлення меблів, освоять курс технології роботи з тканиною та шкірою, виготовлення м’яких меблів, збивання каркасів, та стандарти контролю якості. Таке навчання дасть змогу майстрам виробничого навчання бути більш сучасними, кваліфікованими вийти на новий рівень знань і навичок, а також, в подальшому якісно навчати студентів.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/111-3.jpg)
Державно-приватне партнерство. Кращі навички для людського капіталу
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)