8 учасників із 14 вибороли перемогу у конкурсі (два других і шість третіх місць).
Вручити нагороди та цінні подарунки переможцям завітав Петро КОРЖЕВСЬКИЙ, директор департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Він подякував юним винахідникам, які зі своїми творчими креативними доробками взяли участь у конкурсі разом із представниками інших обласних малих академій за звання інноватора в усіх чотирьох номінаціях, закликав здобувати глибокі знання задля розбудови України, побажав нових перемог на ниві наукового інноваторства та винахідництва.
Окрім представників закладів освіти м. Рівне цьогоріч був і переможець із м. Дубно.
Наукові керівники переможців отримали Подяки за підписами Анатолія Загороднього, Президента Національної академії наук України, та Станіслава Довгого, Президента Малої академії наук України.
Бажаємо переможцям і їх науковим керівникам нових успіхів на ниві наукового інноваторства та наукового винахідництва!
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-20-42-143.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-20-44-030.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-21-09-438.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-21-09-651.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-21-10-786.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-21-11-895.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-21-42-778.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-22-18-309.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennia_viber_2023-01-17_17-22-21-841.jpg)
![](https://man.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/1.jpg)