Переглядів:
14
Участь у заході взяв начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
«Острозька академія – це заклад, який є ядром вищої освіти України. Тут надзвичайна атмосфера. Вірю, що серед сьогоднішніх магістрів є і майбутні міністри, і голови ОВА, і творчі люди, які змінять Україну. Дякую кожному за те, що своєю унікальністю роблять незвичайні речі. Віват академія!» – наголосив очільник області.
Нині Острозька академія є знаковим закладом не лише для Рівненщини та України, але й для Східної Європи. Це освітній, історичний, культурний центр, центр українського патріотизму.