Таким чином школи і дитсадки перебувають під захистом поліції охорони.
«У межах урядової Концепції безпеки закладів освіти ми продовжуємо встановлення у школах та садках області кнопки виклику поліції охорони. Після її натиску до закладу освіти негайно прибуде воєнізована охорона, аби захистити дітей або вирішити будь-які інші «позаштатні ситуації», пов’язані з безпекою», – прокоментував в.о. голови ОДА Сергій Подолін.
Також найближчим часом у найбільших закладах освіти повинні будуть нести службу поліцейські
, які відповідатимуть за безпеку дітей. Згідно критеріїв, таких закладів в області є 56.
![????♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f46e_200d_2642.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/111-1.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/222-1.jpg)