Про кількість освітян з числа вимушено переміщених осіб,що працюють на Рівненщині і про те, з якими труднощами вони зіштовхуються в процесі інтеграції до громад говорив в ефірі місцевого телеканалу «Рівне 1» директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський. Про те, як підтримують педагогів з тимчасово окупованих територій в області дивіться у програмі «Всі свої».
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/1111.jpg)
Петро Коржевський взяв участь у ефірі телеканалу «Рівне 1» присвяченому освітянам-переселенцям
![Поширити у Telegram](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/50px-Telegram_logo.png)