Step by step…
В рамках навчального візиту української делегації профтехосвітян до Фінляндії вдалося поспілкуватися з Міністеркою освіти Фінляндії Лі Андерсон (Li Andersson) і висловити слова щирої вдячності за створену можливість для понад 47 тисяч українських дітей здобувати освіту у фінських закладах. Також представив на панельній дискусії функціонування української системи професійної освіти в умовах воєнного стану.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-2.jpg)