![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
До 5 лютого 2022 року триватиме реєстрація педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на участь у тренінгу «Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О».
Навчання відбуватиметься упродовж лютого-квітня 2023 року. Всього буде проведено наживо 16 таких тренінгів у різних регіонах України, тривалість одного – 5 днів.
Учасники дізнаються:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Також буде розроблено онлайн-курс за методикою тренінгу, який буде розміщено на платформі “Професійна освіта онлайн” https://profosvita.online/.
Зареєструватися можна за посиланням bit.ly/3kJtjdh
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321-4.jpg)