Захід, який ініціює Рівненський міський Палац дітей та молоді, до Всеукраїнського дня позашкілля з метою збору коштів на придбання бандерпечей для ЗСУ.
Впродовж дня у місті та області працюють різноманітні локації благодійності.
Вже відбулися еко мандри, мистецька акція Школи образотворчого мистецтва, акустичний концерт, а також відкрите тренування Школи східних єдиноборств Палацу дітей та молоді.
Попереду, ще безліч цікавих заходів. Прикріплюємо карту благодійних локацій.
Підтримаємо ЗСУ! Зігріймо Синів України! ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/11.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/222-2.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/333-1.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/444-1.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/555-1.jpg)