![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Як школа тримає освітній фронт? Які виклики постали перед освітянами і які рішення вони знайшли? Як реалізується НУШ у базовій освіті?
Розповідають: директор департаменту освіти і науки РОДА Петро Коржевський, начальник відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки РОДА Любов Кривчук, директорка Рівненського обласного наукового ліцею Наталія Сосюк та заступниця директора з навчально-виховної роботи Рівненського ліцею №11 Тетяна Луцюк.
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/111-1.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/222.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/333.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/444.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/666.jpg)
![](https://www.rvosvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/777.jpg)